انتخاب باغ – چه نوع باغی برای شما مناسب است؟

اگر در باغبانی تازه کار هستید و علاقه مند به شروع باغبانی هستید ، ابتدا کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید چه نوع باغی را می خواهید داشته باشید. انتخاب یک نوع باغ با انتخاب های زیادی که دارید می تواند یک انتخاب دشوار باشد اما سعی  قیمت کراسولا خرفه ای کنید کاری را که دوست دارید انجام دهید محدود کنید. انتخاب های خود را محدود کنید زیرا این امر بهترین تجربه را برای گیاهان و خودتان به همراه خواهد داشت. داشتن گیاهانی که شبیه یکدیگر هستند ، مراقبت از آنها را آسان می کند. در زیر ایده هایی آورده شده است که می تواند شما را شروع کند.

اگر هدف شما داشتن یک چیز خوب برای مشاهده است ، پس یک باغ گل راه اندازی کنید. باغ های گل به طور کلی چند ساله هستند. دلیل اینکه مردم چند ساله را انتخاب می کنند این است که در تمام طول سال سالم می مانند. آنها سخت هستند ، شبیه علف های هرز هستند ، اما البته بسیار بهتر به نظر می رسند. جایی که شما زندگی می کنید در اینکه کدام نوع گل چند ساله در نظر گرفته می شود ، نقشی بزرگ دارد. در گوگل جستجو کنید که چه نوع گلهایی در آب و هوای شما زندگی می کنند. تنها کاری که شما باید با گیاهان چند ساله انجام دهید کاشت آنها است ، بعد از آن آنها از خود مراقبت می کنند.

اگر می خواهید محصولی برای نشان دادن سخت کوشی خود داشته باشید ، یک باغ سبزی کاشتید. در حالی که شما باید بیشتر از یک باغ گل چند ساله کار کنید ، پس از چند ماه چیزی برای نشان دادن خواهید داشت. سبزیجاتی وجود دارد که می تواند در هر نوع آب و هوایی رشد کند ، بنابراین شما باید بتوانید چیزی را برای کاشت در تمام سال و نوعی محصول در تمام سال نیز پیدا کنید. به خاطر داشته باشید که هنگام شروع باغ سبزیجات ، در طول سال سبزیجات بیشتری اضافه خواهید کرد. برنامه ریزی زودهنگام باعث می شود بعداً محصول بیشتری اضافه شود. هنگامی که محصولات قدیمی شما از فصل خارج می شوند ، فضای کافی برای افزودن محصولات جدید خواهید داشت. باغ های سبزیجات برای افرادی مفید است که می خواهند آنچه را که رشد می دهند بخورند اما همچنین نمی خواهند وقت زیادی را در باغ بگذرانند.

نگهداری از باغ میوه بیشترین کار را می طلبد و نگهداری از آن سخت ترین نوع باغ است. باغ های میوه قطعاً می توانند بیشترین مالیات و نگهداری را داشته باشند. میوه ها به دلیل شیرینی میوه ها تمایل به جذب حشرات بیشتری دارند. شما باید خاک ، کود و آفت کش را انتخاب کنید که برای رشد میوه مناسب باشد. باغ های میوه نیز در تمام طول سال محصول ندارند. درختان میوه برای رشد مناسب به خاک نیاز دارند تا درست باشد ، بنابراین سعی در کاشت نوع دیگری از میوه برای فصل خاموش نیست. اگر وقت زیادی برای گذراندن باغ خود دارید ، شاید باید به فکر راه اندازی باغ میوه باشید.